O NÁS

Zveme Vás do restaurace Mibis International Cuisine, ve které pro Vás připravujeme výběr toho nejlepšího z kuchyní severního, středního i jižního Vietnamu. Všechny jídla připravujeme dle tradičních receptur a k přípravě využíváme jen ty nejčerstvější ingredience. Koření a bylinky si dovážíme přímo z Asie. Mezi naše speciality patří Hot Pot a polévky Pho, které vaříme více než 14 hodin. Po vydatném jídle můžete ochutnat tradiční vietnamskou kávu, čaj, nebo některou z našich Homemade limonád. Naše restaurace je oázou klidu v centru Prahy. Zavítejte k nám a zažijte spojení moderní restaurace a tradičního vietnamského stolování.

S láskou k vaření se stále vracím ke svému dětství, kde čerpám inspiraci a hledám tradiční receptury. Můj krásný sen o asijské restauraci v moderním stylu, která nabízí pocit harmonie z dobrých pokrmů, přijemného interiéru i servisu, se stává skutečností. Přeji Vám dobrou chuť
Míša Nguyen Majitelka
 

LAU NUOC / HOT POT


Hot pot je velmi populární způsob přípravy jídla, a to zejména v Asii. Jak již v názvu vyplývá, jedná se o hrnec s vařícím vývarem různých příchutí, do kterého se namáčejí syrové suroviny. Následně se jídlo podává se speciálními omáčkami, které povýší váš pokrm na zcela jinou úroveň. V naší restauraci si můžete vybrat ze dvou druhů „hot potů“: jedná se o klasický vodový a nebo BBQ hot pot. Ať už si vyberete jakkoliv, garantujeme vám, že nebudete zklámani.

LAU BBQ / BBQ GRILL


Jak již v názvu vyplývá, tak místo klasického vaření, se ingredience grilují a podávají se speciálními omáčkami

ON-LINE REZERVACE


 

KONTAKTNÍ INFORMACEŠTĚPÁNSKÁ 539/9, PRAGUE 2

+420 603 710 645

restaurace.stepanska@mibis.cz

PO - NE: 10:00-23:00

 
facebook
instagram
tripadvisor