O NÁS

Představujeme Vám nově otevřený Mibis Lounge Bar v centru Prahy, který kombinuje to nejlepší z kavárny, čajovny a koktejl baru. Ráno u nás můžete nastartovat svůj den delikátní kávou a zdravou, vyváženou snídaní. V poledních hodinách si vychutnejte lehký oběd připravený z kvalitních bio surovin. V pozdějších hodinách k nám zavítejte na skvělou vodní dýmku, tapas nebo jeden z našich vynikajících koktejlů.

Již při příchodu si jistě všimnete dokonale sladěného nábytku, příjemné muziky, nebo exponátů, které k nám umísťují mladí, nadaní umělci. Snažíme se pro Vás vytvořit místo, kde se budete cítit perfektně v jakoukoli denní dobu a můžete zapomenout na strasti všedních dnů.

NÁŠ HEADBARMAN


V gastronomii se pohybuju již deset let. Začal jsem pracovat v čajovně a s čajem pracuji stále rád. Prošel jsem podniky typu čajovna, hudební klub, hotelový bar a koktejlový bar. Naposledy jsem pracoval na pozici headbartender v baru Crazy Daisy. Krom toho, že jsem barman tak jsem i teatender. Teatender pracuje s čajem po všech stránkách - klasická příprava, párování čaje s jídlem či užití čaje v koktejlech. Jsem členem České barmanské asociace kde se účastním soutěží a aktivně přednáším na seminářích o čaji a čajové mixologii. Dále působím jako ambasador pro segment HoReCa ve společnosti Matcha Tea.
 

SIGNATURE KOKTEJLY


Ochutnejte u nás jeden z našich Signature koktejlů, které pro nás osobně připravil známý pražský barman Jan Zlámaný.
 
BOHEMIAN SPRITZ

ENGLISH BREAKFAST

TROPICAL KISS

ITALIAN SUN

MIBIS PALOMA
MIA
AUTUMN WALK
CUBAN PRALINE

ON-LINE REZERVACE


 

KONTAKTNÍ INFORMACEMYSLÍKOVA 28, PRAGUE 2

+420 776 685 910

bar.myslikova@mibis.cz

PO - NE: 8:30-1:00

 
facebook
instagram
tripadvisor